Czym się kierować przy wyborze domeny internetowej?

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. Patryk Dalecki pisze:

  Polecam artykuł http://www.stampler.pl/artykuly,czy-warto-prowadzic-ksiegowosc-przez-internet każda firma powinna się z nim zapoznać.

 2. Joanna pisze:

  Świetny artykuł. Wybór domeny jest niezwykle ważny, dużo cennych wskazówek. Domenę warto zakupić nawet przed rozpoczęciem działalności. Mało kto wie, że można też samodzielnie stworzyć dobrą stronę internetową.

 3. Joanna Mikulska pisze:

  tak jak jest zwrócona uwaga w tym artykule, bardzo ważne jest, żeby domena współgrała z nazwą firmy. Na początku miałam z tym kłopot, w sensie z nazwaniem mojej małej firmy usługowej, ale pomógł mi ten artykuł: http://jak-nazwac-firme.pl/jak-nazwac-firme-uslugowa/

 4. Piotr pisze:

  jedna z ważniejszych kwestii według mnie to oczywiście wspomniany wybór domeny z końcówką „pl” bo wtedy wiadomo, że firma działa na polskim rynku choć ja akurat odnoszę też nazwę do nazwy branży w której prowadzę stronę pomijając fakt, że domena jest z francuskiego, ale końcówka oczywiście polska:)

 5. Kuba pisze:

  Chyba wszystkie najważniejsze informacje zostały tutaj zawarte. Co do SEO to w dalszym ciągu istnieje przekonanie, że domena ma ogromne znaczenie przy pozycjonowaniu. Oczywiście ma to swoje zarówno plusy i minusy, ale uważam że używanie słów kluczowych w domenie, zamiast brandu to ogromny błąd na którym możemy jedynie stracić.

 6. kamwill pisze:

  A propos wyboru domeny internetowej polecam artykuł na zakładanie firmy przez internet. Wszystko jest bardzo prosto opisane, także nawet osoba wcześniej niemająca styczności z tematem da sobie spokojnie radę.

 7. Rotun pisze:

  Bardzo przydatne informacje. Zakładam właśnie firmę i nie wyobrażam sobie, aby w dzisiejszych czasach nie posiadać strony internetowej. Co prawda sama się na tym nie znam i zlecam to ekspertowi, ale dobrze co nieco poczytać by mieć chociaż cień pojęcia;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *