Szablony wordpress – jak wybrać najlepszy w 5 krokach

13 komentarzy

 1. Aga pisze:

  Bardzo dobre, rzeczowe informacje. Zaczynając dopiero ze swoją stroną, bez takich informacji, naprawdę można patrzyć na inne, nie tak ważne szczegóły.

 2. AgaSoja pisze:

  Dzięki artykułowi udało mi się znaleźć fajny darmowy szablon 🙂 dzięki

 3. Romek pisze:

  Dzięki, pomogło 🙂

 4. Kolejna Aga pisze:

  Trzecia już Aga na tej stronie;) Jeszcze nie znalazłam mojego szablonu, ale już wiem jak:)

 5. Tomasz pisze:

  Odpowiednie dobranie szablonu to już połowa sukcesu. Kolejnym jest odpowiednia tematyka, systematyczność i tzw. lekkie pióro. Pozdrawiam.

 6. Wybierając szablon warto jeszcze zwrócić uwagę do jakiej wersji WordPressa jest on przystosowany i jakie funkcje tego systemu obsługuje. Zdarza się bowiem, że (zdawałoby się) atrakcyjne, bo nowocześnie wyglądające i mocno konfigurowalne szablony nie obsługują ważnych standardowych elementów WordPressa (jak np. miniatury grafik artykułów).

  Zainteresowanych udoskonalaniem firmowej strony WWW zachęcam do przejrzenia mojego wpisu o obowiązkowych elementach firmowej wizytówki w internecie: http://informatykawfirmie.pl/marketing/firmowa-strona-internetowa/18-tego-nie-moze-zabraknac-na-stronie-www-twojej-firmy

 7. Julka pisze:

  Ja właśnie przymierzam się do założenia swojego bloga, informacje zawarte w artykule na pewno się przydadzą 🙂

 8. Natalia pisze:

  Problem jest taki, że wiekszość szablonów jest bardzo podobna do siebie. Kolejną rzeczą jest nawał wtyczek, o których trzeba wiedzieć coś więcej niż to, że są. Poza tym zauważyłam pewną modę na szablony. Co jakiś czas większość blogów firmowych ma ten sam szablon.

 9. Emma pisze:

  Bardzo wiele jest tych szablonów niektóre są bardzo podobne do siebie. Duża ilość tych szablonów nie ułatwia wyboru dla początkujących na WordPressie. Ważne przy wyborze szablonu jest cel .Mam tu na myśli różnego rodzaju widgety. Nie warto wybierać tych najpopularniejszych na ich bazie- powstało już wiele podobnych stron.

 10. Aniela pisze:

  Wybierając szablon zwracam szczególną uwagę na kolorystykę, układ treści, strona główna i to jak będzie wyglądać na niej dany wpis. Istotne jest też czy na takim szablonie będą pojawiały się reklamy. Dla początkujących najlepiej wybrać prosty szablon nie posiadający rozwiniętych elementów, widgetów, z którymi możemy sobie nie poradzić.

 11. Valeri pisze:

  świetny zestaw motywów, wielkie dzięki ! ale mam jedno pytanie. gdzie szukac darmowe szablony?

 12. Karo pisze:

  Dzięki jestem w fazie szukanie 😉

 13. Wojtek pisze:

  Spróbuj tutaj:
  https://colorlib.com/wp/free-wordpress-themes/
  Całkiem fajne darmowe themes
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *